הצהרת נגישות רשת החנויות

ג.ר.א.ס. עיצובים ושילובים בע”מ
התאמות נגישות ברשת ובחנויות

רשת ג.ר.א.ס. מונה עשרות סניפים, שרובם המכריע ממוקמים במרכזי קניות (קניונים) מובילים בארץ.
ברשת רכזת נגישות, הגב' טובי רותם, אשר הוכשרה לכך מטעם עמותת נגישות ישראל.

ניתן לפנות אליה במייל: [email protected], בטלפון: 076-8889300, בפקס: 04-8213730,
ובדואר: ג.ר.א.ס. עיצובים ושילובים, דרך בר יהודה 50 נשר, מיקוד 3666017, לידי הגב' טובי רותם.

מענה טלפוני נגיש זמין בשעות הפעילות במרכז הרשת (08:00-16:00) במספר 076-8889300, ובסניפים בהתאם לשעות הפעילות במרכזי הקניות.

עובדי הרשת עברו סדנת הדרכה למתן שרות נגיש לאנשים עם מוגבלויות, תוך מתן דגש לעזרים ולהתאמות שבוצעו בחנויות הרשת ותוך דגש לשימת לב מיוחדת ללקוח, זיהוי צורך מיוחד ומתן מענה אישי ותואם לצרכים אלה. בכל סניף נמצאת חוברת הדרכה המסבירה נגישות מהי, סוגי מוגבלויות, שרות נגיש נדרש ברשת החנויות ומתן סיוע ללקוחות בעלי מוגבלויות, אם בהיבט המוחשי/פיסי ואם במתן מידע ושרות באופן תואם לסוג המוגבלות. בסניפים הותקנו מערכות עזר למען אנשים עם מוגבלות בשמיעה מסוג לולאת השראה הכוללת גם מיקרופון חיצוני ואפשרות חיבור לאוזניות. לשימוש במערכת העזר לשמיעה יש להעביר את מכשיר השמיעה למצב T.
בנוסף, במקום נראה לעין למגיעים לעמדת השירות, מוצב שלט עם סמל המציין כי עמדות השירות בסניפינו נגישות באמצעות לולאת השראה ומצוין בו "לשימוש במערכת עזר לשמיעה יש להעביר את מכשיר השמיעה למצב T."
עובדי רשת החנויות עברו הדרכת הפעלה למערכת העזר לשמיעה מסוג לולאת השראה.
פרטים אלה נמצאים בחנויות הרשת ובאתר האינטרנט של החברה, www.gras.co.il המונגש אף הוא (ע"י לחיצה על לשונית /סימון הנגישות).