עגילי כסף פריחת טוליפ בשיבוץ פנינה

מק״ט
612462
In stock
459 ₪
-
+
מפרט
מידע נוסף
קולקציה פרחים בלבן
דרגת טוהר כסף 925
אבן חן מרכזית פנינה, צבע: לבן

פרחים בלבן

ריקוד האביב, חגיגת הפריחה. ההתעוררות עם סוף החורף ובוא האביב באה לידי ביטוי בסדרה מרהיבה המשלבת תכשיטי כסף עם פנינים עדינות.

  • שרשראות - אורך השרשראות שלנו הוא 42-45 סמ (17.8"-16.6" אינץ')."
    במרבית השרשראות ניתן להוסיף שרשרת הארכה או לבקש אורך מיוחד.
  • צמידים – היקף הצמידים שלנו הוא כ-18 סמ (7" אינץ')."

פנינה (Pearl)

תיאור:משתייכת לקבוצת אבני החן האורגאניות, יחד עם קורל ואמבר. תהליך היווצרותה בטבע: הפנינה גדלה בתוך צדפה. הצדפה נפתחת ונסגרת לסירוגין בהתאם לתנועת גלי הים, וכאשר נפתחת יכולים לחדור אליה גרגירי חול או טפילים למיניהם. בצדפה גדלה הרכיכה (יצור חי) אשר מזהה את גרגר החול כגורם זר שעלול לפגוע בה וכתגובה היא מפרישה חומר רירי שעוטף ומכסה את גרגר החול בשכבות שכבות ונוצר כדור אטום וקשה, זוהי הפנינה. משך הזמן עד לקבלת פנינה בטבע יכול להיות להגיע עד עשר שנים ויותר (תלוי בגודלה). פנינה טבעית היא נדירה ויקרה מאוד. הפנינים מתורבתות:לפני למעלה ממאה שנה פיתחו ביפן לראשונה את חוות הגידול הראשונות לגידול פנינים מתורבתות. בחוות הגידול מרוכזת כמות גדולה של צדפות בהן מוחדר באופן מבוקר גוף זר (לרוב חלקיק של צדף) אל תוך הצדפה ואת שאר התהליך מבצעת הרכיכה באופן טבעי לגמרי. על מנת לצמצם את קצב הגידול יוצרים תנועת גלים ערה ותוך 2 - 3 שנים מתקבלות פנינים בגודל סביר. הגידול הינו במים מלוחים או מתוקים. מקור גיאוגרפי:יפן וסין תופסות נתח נכבד בשוק הפנינים המתורבתות, אך קיימות חוות גם בפולינזיה, אוסטרליה, סקוטלנד, אירלנד, צרפת, אוסטריה, גרמניה ומיסיסיפי (ארה"ב). צבע:הנפוצות ביותר הן הפנינים בצבע לבן או קרם, אך יש גם פנינים ורדרדות, צהבהבות, אפורות, תכולות ושחורות. פנינים שחורות הן נדירות יותר ועל כן מחירן גבוה, ביחס לשאר הצבעים.צורה:הפנינים המשובצות בתכשיט עוברות ליטוש ומקבלות צורה מעוגלת מושלמת. קיימות ופופולאריות גם פניני הבר, בעלות צורה פראית שלא תמיד מתאפיינות במבנה עגול. הפנינים השטוחות או האליפטיות מתקבלות בהתאם למרחב המחייה של הפנינה בתוך הצדפה.סגולות:זהו מינרל נשי מאד המסמל יופי טהור, תמימות, יושר ואמון, שקט ושלווה פנימית. היא מחוברת במהותה לאנרגיה של הירח ומעוררת מודעות לכוח הנשי ולחיבור אליו.שימור ותחזוקה:יש לאחסן את הפנינה במקום פתוח, "נושם" ואסור לסגור אותה בשקית ניילון. יש להימנע מהתזת בושם ישירות על האבן או כל חומר חומצי אחר - החומציות מייבשת את הפנינה וגורמת לאיבוד הברק הטבעי שלה.היסטוריה ומיתוסים:יש הרבה אגדות עממיות סביב הפנינה. אחת האגדות היא שכדאי לתת פנינה לילד כשהוא קטן ורך על מנת שתכוון את תכונותיו והוא יגדל להיות אדם אוהב, טהור, מאמין ונדיב. בהקשר זה מחרוזות של פנינים עוברות במשפחה לרוב מאם לבת.אבן לידה:חודש יונימזל:תאומים / סרטן


כיצד תשמרי על התכשיט שלך?

גם בשמירה על התכשיט שלך, אין תחליף לניסיון. רשת ג.ר.א.ס. ריכזה עבורך מספר דגשים וטיפים שישאירו את התכשיט שלך נוצץ ומבריק.

תכשיט העשוי זהב: הזהב, כמתכת אצילה, אינה נוטה להשחיר כמו הכסף. ולמרות זאת, תכשיטי זהב בקארטורה נמוכה (9 קראט, 14 קראט) נוטים להשחיר מעט עם הזמן, ובעיקר במגע עם כלור, גופרית, זיעה ו/או חומצת גוף. קל מאוד לנקות ולהבריק תכשיט זהב - מטלית הברקה סטנדרטית תעשה את העבודה.

תכשיט העשוי כסף: תכשיט כסף נוטה להשחרה. תופעה רווחת זו היא תוצאה של התחמצנות הכסף במגע עם החמצן שבאוויר, אחוזי לחות גבוהים וחומציות גוף. לכל אחת מאיתנו ניסיון עם תכשיט כסף שעם הזמן השחיר ואיבד את יופיו - אז איך נמנע זאת?
1. אחסנה נכונה - יש להקפיד לאחסן תכשיטי כסף באריזה סגורה ללא חשיפה לאוויר הפתוח.
2. שימוש נכון:
- יש למנוע מתכשיטי כסף מגע עם חומרי קוסמטיקה שונים - בדגש על בשמים וקרמים לגוף. מומלץ להשתמש באלו לפני ענידת התכשיט. כמו כן יש להוריד תכשיטי כסף, בדגש על טבעות, לפני מגע עם סבון כלים.
- אין להיכנס עם תכשיטי כסף לים, לבריכה ולמרחצאות המתבססים על גופרית וריכוזי כלור.
- מומלץ להוריד תכשיטים לפני המקלחת.
- לפני השינה - מומלץ להסיר תכשיטים ולאחסנם באריזה סגורה.

התכשיט שלי השחיר! מה עליי לעשות?
הטיפול הקל ביותר הינו לרכוש ולהשתמש במטלית לניקוי תכשיטי כסף. מטלית זו זולה ויעילה. באם מקפידים לארוז את המטלית בגמר השימוש באריזתה, היא תתאים לניקיונות רבים.
אופן השימוש במטלית: יש להקפיד לנקות את התכשיט בעדינות ולהימנע ממשיכתו בחוזקה. יש לעסות את התכשיט באיטיות וביתר זהירות.

שיטות סבתא שתמיד מועילות:
- משחת שיניים - ניתן להבריק תכשיט כסף (ללא אבני חן) במשחת שיניים, בדיוק כפי שמצחצחים שיניים, לאט ובעדינות.
- אבקת כביסה - ניתן להכניס את התכשיט לכלי עם מים ואבקה כביסה ולהשרות למספר דקות.
- סודה לשתיה - עטפי את התכשיט בנייר כסף בתוך כוס, והוסיפי סודה לשתייה ומים חמים. תכשיט הכסף יבריק כחדש.

אין תחליף לניסיון וידע מקצועי. במידה והשימוש בשיטות השונות אינו מספיק, רצוי וכדאי לשלוח את התכשיט לטיפול מקצועי במרכז השירות הארצי של רשת ג.ר.א.ס. משלוח תכשיט לניקוי מתקבל בכל סניפי הרשת וכרוך בתשלום סמלי.

מדיניות החזרה והחלפה
החברה תחליף ו/או תקבל בחזרה פריט שנרכש דרך אתר זה, על פי החלופות המפורטות להלן אך ורק במידה ולא בוצע בהם כל שימוש, באריזתם המקורית וללא פגם ו/או בלאי בהם, בצירוף החשבונית המקורית. לצורך החזרת המוצרים נא ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות שלנו דרך דף "צור קשר" באתר https://www.gras.co.il/contact/ או לפנות באמצעות צ'אט האתר.

החזרת פריטים אפשרית בכל אחת מהחלופות הבאות בהתאם לבחירתך:

  • החלפה תמורת פריט אחר – ניתן להחליף את הפריט שנרכש באתר בכל אחת מחנויות G.R.A.S בהתאם למדיניות החברה כמפורט על שובר ההחלפה.
  • החלפה תמורת שובר זיכוי אישי - כל פריט שנרכש באתר זה ניתן להחלפה או המרה בשובר זיכוי, בגובה התשלום בפועל ששולם באתר עבור הפריט המוחזר. שובר הזיכוי ניתן יהיה למימוש במשך התקופה המצוינת על גביו, החל ממועד הוצאתו ולמשך 24 חודשים, בכל אחת מחנויות החברה בארץ.
  • ביטול העסקה תמורת החזר כספי - ניתן לבטל רכישת פריט שנרכש באתר זה בכל עת ממועד ביצוע ההזמנה ועד לתום 14 יום ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר. לאחר המועד המפורט לעיל, לא ניתן לבטל את העסקה. ביטול הזמנה יתבצע ע"י הודעה בדף "צור קשר" באתר: https://www.gras.co.il/contact/ או בפניה באמצעות צ'אט האתר. תנאי לביטול הזמנה הינו החזרת הפריט לכל אחת מחנויות הרשת באריזתו המקורית. ביטול כאמור, יזכה אותך בהחזר עלות הפריט ששולם על ידך בפועל, בניכוי דמי משלוח ודמי החזרה  בהתאם לקבוע בדין. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל יובהר כי מוצר בו בוצעה התאמה אישית, לא ניתן להחזירו או להחליפו, בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א - 1981.
  • הפריטים היוצאים ממחסני החברה עוברים תהליך בקרת איכות קפדני. עם זאת, במקרה בו הפריטים אותם הזמנת לא היו תקינים בעת קבלתם כתוצאה מכשל של החברה, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. היה וקיבלת פריט פגום ולא תקין יעשה כל מאמץ להחליף את הפריט בפריט תקין ובמידת הצורך לבטל את הזמנתך.
  • מובהר כי לא יהא בכל האמור לעיל בכדי לגרוע מזכותה של החברה לתבוע כל נזק שיגרם לה בגין ביטול כאמור בשל כך שערך הפריט פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.