טבעת זהב 9 קראט משובצת מרקיזה קורונדום ספיר ואבני זירקון

מק״ט
341199
In stock
2,229 ₪
-
+
מפרט
מידע נוסף
קולקציה פוסידון
דרגת טוהר זהב 375 (9 קראט)
אבן חן מרכזית קורונדום, צבע: כחול

פוסידון

סדרת תכשיטי זהב אדום 9 קראט בשילוב אבני ספיר קורונדום, מדגישה את עוצמתו וצבעיו העזים של הים.

  • שרשראות - אורך השרשראות שלנו הוא 42-45 סמ (17.8"-16.6" אינץ')."
    במרבית השרשראות ניתן להוסיף שרשרת הארכה או לבקש אורך מיוחד.
  • צמידים – היקף הצמידים שלנו הוא כ-18 סמ (7" אינץ')."

ספיר (Sapphire)

תיאור:ספיר כוכב - ספיר יקרה ביותר שבמרכזה צורת כוכב. צבע:כחול עמוק היא הספיר הפופולארית ביותר, אם כי ניתן למצוא אותה בכל צבעי הקשת.דרגת קשיות:9משפחה:קורונדוםמקור גיאוגרפי:אבני הספיר האיכותיות ביותר הינן בבורמה, סרילנקה וצפון הודו (קשמיר) קיימות גם בתאילנד, אוסטרליה, ברזיל וניגריה וצבען כחול כהה יותר הנוטה כמעט לשחור. איזכור תנ"כי:ספיר מוזכרת בתנ"ך בשמה המקורי כאחת מ-12 אבני החושן ומשויכת לשבט יששכר.סגולות:באופן כללי זוהי אבן מרגיעה. הספיר מחדדת את הבהירות ואת יכולת ההבנה. היא עוזרת לנו לחשוב בצורה עמוקה וצלולה יותר. טובה לשמירה על זוגיות ומערכות יחסים.היסטוריה ומיתוסים:אבן הספיר ידועה כאבן רוחנית - דתית ומוזכרת רבות בהיסטוריה. בתרבות הפרסית רווחה האמונה כי הארץ נחה על מצע של אבני ספיר, ומכאן צבע השמים.אבן לידה:חודש ספטמברמזל:בתולה


זירקון (Cubic Zirconia)

תיאור:הזירקון היא אבן טבעית בעלת איכויות אור, ברק וקשיות טובות ההופכות אותה לאבן לא זולה ומשמשת כחיקוי הנפוץ ביותר ליהלום. מהם זירקונים סינטטיים? אבני זירקון המופקות בתנאי מעבדה מחומרים טבעיים התואמים לחומרים המצויים במינרל הטבעי, וידועים באיכותם המעולה.צבע:נפוצה יותר בצבע השקוף (חסר צבע) אך קיימת בכל הצבעים: אדום, כחול, סגול, ירוק, חום - אפרפר ושמפיין.דרגת קשיות:7.5 - 8מקור גיאוגרפי:אוסטרליה, ברזיל, בורמה, סרילנקה, תאילנד, קמבודיה, ויאטנם וניגריה.סגולות:הזירקון נחשבת לאבן מאזנת ומקרינה רוגע נפשי ופיזי. מצוינת גם כאבן הגנה.


כיצד תשמרי על התכשיט שלך?

גם בשמירה על התכשיט שלך, אין תחליף לניסיון. רשת ג.ר.א.ס. ריכזה עבורך מספר דגשים וטיפים שישאירו את התכשיט שלך נוצץ ומבריק.

תכשיט העשוי זהב: הזהב, כמתכת אצילה, אינה נוטה להשחיר כמו הכסף. ולמרות זאת, תכשיטי זהב בקארטורה נמוכה (9 קראט, 14 קראט) נוטים להשחיר מעט עם הזמן, ובעיקר במגע עם כלור, גופרית, זיעה ו/או חומצת גוף. קל מאוד לנקות ולהבריק תכשיט זהב - מטלית הברקה סטנדרטית תעשה את העבודה.

תכשיט העשוי כסף: תכשיט כסף נוטה להשחרה. תופעה רווחת זו היא תוצאה של התחמצנות הכסף במגע עם החמצן שבאוויר, אחוזי לחות גבוהים וחומציות גוף. לכל אחת מאיתנו ניסיון עם תכשיט כסף שעם הזמן השחיר ואיבד את יופיו - אז איך נמנע זאת?
1. אחסנה נכונה - יש להקפיד לאחסן תכשיטי כסף באריזה סגורה ללא חשיפה לאוויר הפתוח.
2. שימוש נכון:
- יש למנוע מתכשיטי כסף מגע עם חומרי קוסמטיקה שונים - בדגש על בשמים וקרמים לגוף. מומלץ להשתמש באלו לפני ענידת התכשיט. כמו כן יש להוריד תכשיטי כסף, בדגש על טבעות, לפני מגע עם סבון כלים.
- אין להיכנס עם תכשיטי כסף לים, לבריכה ולמרחצאות המתבססים על גופרית וריכוזי כלור.
- מומלץ להוריד תכשיטים לפני המקלחת.
- לפני השינה - מומלץ להסיר תכשיטים ולאחסנם באריזה סגורה.

התכשיט שלי השחיר! מה עליי לעשות?
הטיפול הקל ביותר הינו לרכוש ולהשתמש במטלית לניקוי תכשיטי כסף. מטלית זו זולה ויעילה. באם מקפידים לארוז את המטלית בגמר השימוש באריזתה, היא תתאים לניקיונות רבים.
אופן השימוש במטלית: יש להקפיד לנקות את התכשיט בעדינות ולהימנע ממשיכתו בחוזקה. יש לעסות את התכשיט באיטיות וביתר זהירות.

שיטות סבתא שתמיד מועילות:
- משחת שיניים - ניתן להבריק תכשיט כסף (ללא אבני חן) במשחת שיניים, בדיוק כפי שמצחצחים שיניים, לאט ובעדינות.
- אבקת כביסה - ניתן להכניס את התכשיט לכלי עם מים ואבקה כביסה ולהשרות למספר דקות.
- סודה לשתיה - עטפי את התכשיט בנייר כסף בתוך כוס, והוסיפי סודה לשתייה ומים חמים. תכשיט הכסף יבריק כחדש.

אין תחליף לניסיון וידע מקצועי. במידה והשימוש בשיטות השונות אינו מספיק, רצוי וכדאי לשלוח את התכשיט לטיפול מקצועי במרכז השירות הארצי של רשת ג.ר.א.ס. משלוח תכשיט לניקוי מתקבל בכל סניפי הרשת וכרוך בתשלום סמלי.

מדיניות החזרה והחלפה
החברה תחליף ו/או תקבל בחזרה פריט שנרכש דרך אתר זה, על פי החלופות המפורטות להלן אך ורק במידה ולא בוצע בהם כל שימוש, באריזתם המקורית וללא פגם ו/או בלאי בהם, בצירוף החשבונית המקורית. לצורך החזרת המוצרים נא ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות שלנו דרך דף "צור קשר" באתר https://www.gras.co.il/contact/ או לפנות באמצעות צ'אט האתר.

החזרת פריטים אפשרית בכל אחת מהחלופות הבאות בהתאם לבחירתך:

  • החלפה תמורת פריט אחר – ניתן להחליף את הפריט שנרכש באתר בכל אחת מחנויות G.R.A.S בהתאם למדיניות החברה כמפורט על שובר ההחלפה.
  • החלפה תמורת שובר זיכוי אישי - כל פריט שנרכש באתר זה ניתן להחלפה או המרה בשובר זיכוי, בגובה התשלום בפועל ששולם באתר עבור הפריט המוחזר. שובר הזיכוי ניתן יהיה למימוש במשך התקופה המצוינת על גביו, החל ממועד הוצאתו ולמשך 24 חודשים, בכל אחת מחנויות החברה בארץ.
  • ביטול העסקה תמורת החזר כספי - ניתן לבטל רכישת פריט שנרכש באתר זה בכל עת ממועד ביצוע ההזמנה ועד לתום 14 יום ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר. לאחר המועד המפורט לעיל, לא ניתן לבטל את העסקה. ביטול הזמנה יתבצע ע"י הודעה בדף "צור קשר" באתר: https://www.gras.co.il/contact/ או בפניה באמצעות צ'אט האתר. תנאי לביטול הזמנה הינו החזרת הפריט לכל אחת מחנויות הרשת באריזתו המקורית. ביטול כאמור, יזכה אותך בהחזר עלות הפריט ששולם על ידך בפועל, בניכוי דמי משלוח ודמי החזרה  בהתאם לקבוע בדין. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל יובהר כי מוצר בו בוצעה התאמה אישית, לא ניתן להחזירו או להחליפו, בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א - 1981.
  • הפריטים היוצאים ממחסני החברה עוברים תהליך בקרת איכות קפדני. עם זאת, במקרה בו הפריטים אותם הזמנת לא היו תקינים בעת קבלתם כתוצאה מכשל של החברה, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. היה וקיבלת פריט פגום ולא תקין יעשה כל מאמץ להחליף את הפריט בפריט תקין ובמידת הצורך לבטל את הזמנתך.
  • מובהר כי לא יהא בכל האמור לעיל בכדי לגרוע מזכותה של החברה לתבוע כל נזק שיגרם לה בגין ביטול כאמור בשל כך שערך הפריט פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.