עגילי זהב 9 קראט צמודים שלושה חלקים בשילוב פנינים וזרקון

מק״ט
242047
In stock
389 ₪
-
+
מפרט
מידע נוסף
סוג אבן פנינה, זירקון שקוף
דרגת טוהר זהב 9 קראט

זהב 9K וטיפה זירקון ופנינים

טיפת מים של טל הבוקר העומדת בקצהו של עלה בחורש סבוך הופכת ביד אומן לתכשיט המעביר את צלילותו של טל הבוקר

פנינה (Pearl)

תיאור:משתייכת לקבוצת אבני החן האורגאניות, יחד עם קורל ואמבר. תהליך היווצרותה בטבע: הפנינה גדלה בתוך צדפה. הצדפה נפתחת ונסגרת לסירוגין בהתאם לתנועת גלי הים, וכאשר נפתחת יכולים לחדור אליה גרגירי חול או טפילים למיניהם. בצדפה גדלה הרכיכה (יצור חי) אשר מזהה את גרגר החול כגורם זר שעלול לפגוע בה וכתגובה היא מפרישה חומר רירי שעוטף ומכסה את גרגר החול בשכבות שכבות ונוצר כדור אטום וקשה, זוהי הפנינה. משך הזמן עד לקבלת פנינה בטבע יכול להיות להגיע עד עשר שנים ויותר (תלוי בגודלה). פנינה טבעית היא נדירה ויקרה מאוד. הפנינים מתורבתות:לפני למעלה ממאה שנה פיתחו ביפן לראשונה את חוות הגידול הראשונות לגידול פנינים מתורבתות. בחוות הגידול מרוכזת כמות גדולה של צדפות בהן מוחדר באופן מבוקר גוף זר (לרוב חלקיק של צדף) אל תוך הצדפה ואת שאר התהליך מבצעת הרכיכה באופן טבעי לגמרי. על מנת לצמצם את קצב הגידול יוצרים תנועת גלים ערה ותוך 2 - 3 שנים מתקבלות פנינים בגודל סביר. הגידול הינו במים מלוחים או מתוקים. מקור גיאוגרפי:יפן וסין תופסות נתח נכבד בשוק הפנינים המתורבתות, אך קיימות חוות גם בפולינזיה, אוסטרליה, סקוטלנד, אירלנד, צרפת, אוסטריה, גרמניה ומיסיסיפי (ארה"ב). צבע:הנפוצות ביותר הן הפנינים בצבע לבן או קרם, אך יש גם פנינים ורדרדות, צהבהבות, אפורות, תכולות ושחורות. פנינים שחורות הן נדירות יותר ועל כן מחירן גבוה, ביחס לשאר הצבעים.צורה:הפנינים המשובצות בתכשיט עוברות ליטוש ומקבלות צורה מעוגלת מושלמת. קיימות ופופולאריות גם פניני הבר, בעלות צורה פראית שלא תמיד מתאפיינות במבנה עגול. הפנינים השטוחות או האליפטיות מתקבלות בהתאם למרחב המחייה של הפנינה בתוך הצדפה.סגולות:זהו מינרל נשי מאד המסמל יופי טהור, תמימות, יושר ואמון, שקט ושלווה פנימית. היא מחוברת במהותה לאנרגיה של הירח ומעוררת מודעות לכוח הנשי ולחיבור אליו.שימור ותחזוקה:יש לאחסן את הפנינה במקום פתוח, "נושם" ואסור לסגור אותה בשקית ניילון. יש להימנע מהתזת בושם ישירות על האבן או כל חומר חומצי אחר - החומציות מייבשת את הפנינה וגורמת לאיבוד הברק הטבעי שלה.היסטוריה ומיתוסים:יש הרבה אגדות עממיות סביב הפנינה. אחת האגדות היא שכדאי לתת פנינה לילד כשהוא קטן ורך על מנת שתכוון את תכונותיו והוא יגדל להיות אדם אוהב, טהור, מאמין ונדיב. בהקשר זה מחרוזות של פנינים עוברות במשפחה לרוב מאם לבת.אבן לידה:חודש יונימזל:תאומים / סרטן


  • טבעות - לרשותך מדריך מידות לטבעות, הכולל הנחיות למדידה עצמית נוחה ופשוטה.
    לצפייה במדריך >>
  • שרשראות - אורך השרשראות שלנו הוא 42-45 סמ (17.8"-16.6" אינץ')."
    במרבית השרשראות ניתן להוסיף שרשרת הארכה או לבקש אורך מיוחד.
  • צמידים – היקף הצמידים שלנו הוא כ-18 סמ (7" אינץ')."

כיצד תשמרי על התכשיט שלך?

גם בשמירה על התכשיט שלך, אין תחליף לניסיון. רשת ג.ר.א.ס. ריכזה עבורך מספר דגשים וטיפים שישאירו את התכשיט שלך נוצץ ומבריק.

תכשיט העשוי זהב: הזהב, כמתכת אצילה, אינה נוטה להשחיר כמו הכסף. ולמרות זאת, תכשיטי זהב בקארטורה נמוכה (9 קראט, 14 קראט) נוטים להשחיר מעט עם הזמן, ובעיקר במגע עם כלור, גופרית, זיעה ו/או חומצת גוף. קל מאוד לנקות ולהבריק תכשיט זהב - מטלית הברקה סטנדרטית תעשה את העבודה.

תכשיט העשוי כסף: תכשיט כסף נוטה להשחרה. תופעה רווחת זו היא תוצאה של התחמצנות הכסף במגע עם החמצן שבאוויר, אחוזי לחות גבוהים וחומציות גוף. לכל אחת מאיתנו ניסיון עם תכשיט כסף שעם הזמן השחיר ואיבד את יופיו - אז איך נמנע זאת?
1. אחסנה נכונה - יש להקפיד לאחסן תכשיטי כסף באריזה סגורה ללא חשיפה לאוויר הפתוח.
2. שימוש נכון:
- יש למנוע מתכשיטי כסף מגע עם חומרי קוסמטיקה שונים - בדגש על בשמים וקרמים לגוף. מומלץ להשתמש באלו לפני ענידת התכשיט. כמו כן יש להוריד תכשיטי כסף, בדגש על טבעות, לפני מגע עם סבון כלים.
- אין להיכנס עם תכשיטי כסף לים, לבריכה ולמרחצאות המתבססים על גופרית וריכוזי כלור.
- מומלץ להוריד תכשיטים לפני המקלחת.
- לפני השינה - מומלץ להסיר תכשיטים ולאחסנם באריזה סגורה.

התכשיט שלי השחיר! מה עליי לעשות?
הטיפול הקל ביותר הינו לרכוש ולהשתמש במטלית לניקוי תכשיטי כסף. מטלית זו זולה ויעילה. באם מקפידים לארוז את המטלית בגמר השימוש באריזתה, היא תתאים לניקיונות רבים.
אופן השימוש במטלית: יש להקפיד לנקות את התכשיט בעדינות ולהימנע ממשיכתו בחוזקה. יש לעסות את התכשיט באיטיות וביתר זהירות.

שיטות סבתא שתמיד מועילות:
- משחת שיניים - ניתן להבריק תכשיט כסף (ללא אבני חן) במשחת שיניים, בדיוק כפי שמצחצחים שיניים, לאט ובעדינות.
- אבקת כביסה - ניתן להכניס את התכשיט לכלי עם מים ואבקה כביסה ולהשרות למספר דקות.
- סודה לשתיה - עטפי את התכשיט בנייר כסף בתוך כוס, והוסיפי סודה לשתייה ומים חמים. תכשיט הכסף יבריק כחדש.

אין תחליף לניסיון וידע מקצועי. במידה והשימוש בשיטות השונות אינו מספיק, רצוי וכדאי לשלוח את התכשיט לטיפול מקצועי במרכז השירות הארצי של רשת ג.ר.א.ס. משלוח תכשיט לניקוי מתקבל בכל סניפי הרשת וכרוך בתשלום סמלי.

מדיניות החזרה והחלפה

* החלפת מוצר תתאפשר כנגד שובר החלפה תקף בלבד (שבועיים מיום הקנייה) ובתנאי שהפריט חדש ובאריזתו המקורית.
* אין החלפה למוצר במבצע ולמוצר החלפתו הוגבלה בחשבונית הקנייה.
* אין החלפה לפריט שהוזמן בהזמנה מיוחדת או נרכש במבצע. האמור לעיל אינו חל על עסקאות שנפל בהן פגם.
* זכות ההחלפה היא חד פעמית.
* ניתן להשתמש בשוברי זיכוי ללא הגבלה תוך 24 חודשים מיום הוצאתם.
* באם נותרה יתרה משובר הזיכוי בגובה 5% מסכום השובר או 100 ש"ח (הנמוך מבניהם), ניתן להגיש בקשה להחזר כספי על יתרת הסכום.
* במקרה של אובדן גניבה של שובר זיכוי לא יינתן שובר חלופי.
* החזר כספי ללקוח ייעשה בהתאם לחוק.
* אין כפל מבצעים.
* מטבעות בנק ישראל, מדליות ומטילי כסף וזהב, אינם ניתנים לרכישה במסגרת מבצעי הרשת.